detox w warszawie
Detoks Odtruwanie
Bezpieczne przerywanie ciągu, dyskrecja i wsparcie

Detoks - odtrucia w domu Pacjenta

Prowadzimy zabiegi odtruwania po alkoholu, lekach i narkotykach. Dzięki temu, że dojeżdżamy do pacjentów do domu, zapewniamy najwyższy komfort i jednocześnie najlepsze efekty detoksu. Z nami przerwanie „ciągu” i regeneracja organizmu to skutecznie prowadzone zabiegi pod okiem doświadczonych lekarzy. W Centrum Detoksykacji ALCOR prowadzimy detoks poalkoholowy pacjenta, a także odtrucia po narkotykach i lekach. Dzięki naszemu wsparciu pacjent jest w stanie szybko odzyskać siły i powrócić do codziennych czynności.

Wykwalifikowany zespół lekarzy naszego centrum zadba całościowo o Państwa wygodę i zapewni wysoką skuteczność przeprowadzenia detoksu. Ośrodek detoksykacyjny posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu odtruć, dlatego jesteśmy w stanie wykonać zabieg tak, aby wiązał się on z jak najmniejszym dyskomfortem dla pacjenta. Za każdym razem przeprowadzamy precyzyjną diagnostykę w celu dopasowania optymalnej metody detoksu i zmniejszenia dolegliwości związanych z odstawieniem środka odurzającego.

 W sytuacji, gdy stan pacjenta nie umożliwia nam bezpiecznego wykonania odtrucia w domu, istnieje możliwość skorzystania ze współpracujące placówki - ośrodek detoksykacji Dromader. To tutaj personel będzie cały czas do Państwa dyspozycji. Odtrucia po narkotykach, odtrucia po lekach i odtrucia alkoholowe prowadzimy w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Dojeżdżamy do pacjentów w maksymalnie 120 minut. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę i wszystkie dni w tygodniu – również w święta. Gdy tylko potrzebują Państwo pomocy, zapraszamy!

Drukuj E-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa